Vizyon Kuyumcu
Connect with us

Firma Tanıtım

Ücretsiz Kartvizit Tasarım Desteği…

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Asayiş

Ajan Steele: Pandemi yalan, Bill Gates’in telefonlarını izleyin…

Eski CIA ajanı Robert David Steele korono virüsün sahte bir pandemi olduğunu söyleyerek “Bence DSÖ bu yalanın en başından beri bir parçası oldu.” dedi. A Haber CIA ajanının açıklamalarını gündeme taşıdı.

Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen A Haber, eski CIA ajanı Robert David Steele’in “Pandemi yalanı”‘yla ilgili şok açıklamalarını yayınladı. Dünyada ve Türkiye’de bir buçuk yıldır sürdürülen sözde salgınla ilgili milletlere baskı uygulanırken, CIA ajanı Robert David Steele, “Bu salgın sahte bir pandemidir.” dedi.

“Bill Gates’in telefonlarını izleyin”

Eski ajan Robert David Steele, günün sonunda koronavirüsün herhangi bir nezle virüsünden daha az bulaşıcı olduğunun istatistiklerle ortada olduğuna dikkat çekerek şöyle devam etti:

“Ulusal Güvenlik Ajansı’nın Bill Gates’in yapmış olduğu her bir telefon görüşmesini izlemesi halinde bu sahte pandeminin nasıl kurgulandığını bizlere anlatmak için yeterli olacaktır. Buradaki amaç insanları korkutmak ve Bill Gates’in öne attığı uluslararası bir aşıyı yaymaktı. Dijital kimlik ile dünyayı etkisi altına almak istiyor. CIA’ya bunu bildirdim. Bence bu bir savaş sebebi.”

İşte o video:

Okumaya devam et

Ekonomi

Çeyrek altın 783 lira

Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 483,20 lira oldu.
İstanbul Kapalıçarşı’da 483 liradan alınan 24 Ayar Külçe Altın (Gr.) 483,20 liradan, 3 bin 183 liradan alınan Cumhuriyet Ata Lira 3 bin 204 liradan, 440,50 liradan alınan 22 Ayar Bilezik (Gr.) 444,50 liradan, 3 bin 110 liradan alınan Lira (Tam) Ziynet 3 bin 130 liradan, bin 555 liradan alınan Yarım Ziynet bin 565 liradan ve 778 liradan alınan Çeyrek Ziynet 783 liradan satılıyor.

Okumaya devam et

Belediyeler

TAKA 61 Atakent’e demir attı

Girişimci Şenol Köse, 3. şube ile birlikte 60 kişiye istihdam oluşturmanın verdiği haz bir yana, geleneksel lezzetleri daha geniş bir müşteri pörtföyüne ulaştırmanın da sevincini yaşadıklarını söyledi.

Yemek sektöründe 35 yılını geçiren girişimci Şenol Köse, marka haline getirdiği Taka 61 Restaurant’ın 3. Şubesini Samsun Atakum Atakent’te açtı. Türk-İş ve Çakallı’dan sonra Atakent’te bir şube daha açmanın mutluluğunu yaşayan Şenol Köse, “Bu şubemizde de 20 kişi istihdam ettik. Amacımız geleneksel lezzetlerimizle halkımızın damak tadına uygun leziz yiyecekleri sunmak ve elbette herşeyden önce istihdam oluşturmak” dedi.

“Herşey Sağlıklı Beslenme İle Başlar” diyen Şenol Köse, kalite ve hijyenden asla taviz vermediklerini, bu yüzden de tercih edilen bir işletme olmanın onurunu yaşadıklarını vurguladı.

Müşteri memnuniyetinin öneminin altını çizen Şenol Köse, “Bize gelen müşterilerin yüzünü gülerken görmek herşeye bedel. İnsan kaliteli ürün tükettiğinde bu hayatına da yansır. Güzel yemeli, güzel giyinmeli ve çok çalışarak ailemize, işletmemize ve devletimize hizmet etmeliyiz.” diye konuştu.

Yemek sektöründe 35 yılının geçtiğini ifade eden Köse, şu anda 60 kişilik istihdam ile “Ben KOBİ’yim” diyen birçok kişiden daha çok istihdam sağladıklarına değinerek, “Arkadaş bir makina alıyor, işadamı, sanayici oluyor, 3 kişiye iş imkanı oluşturmuyor. Yeme-içme sektöründe öyle değil. En küçük işletme en az 10 kişi çalıştırıyor. Bu bizim hem işimize hem de ülkemize verdiğimiz değerin göstergesidir.” şeklinde konuştu.

Alanında uzman personelle çalışmaya hjer zaman önem verdiğini de açıklayan Şenol Köse, şöyle devam etti:

“İşi bilmeyen adamla çalışıp rezil olmaktansa işinin profesyonelleriyle çalışıp kaliteli hizmet üretmeyi her zaman tercih etmişimdir. Çalışan arkadaşlarımızla beraber temizlik başta olmak üzere, yemeklerimizin lezzeti ile daima gündemdeyiz. Taka 61 Atakent’te de imzasını atacak. Şube sayımızı arttırmak elbette hedeflerimiz arasında. Çok çalışacağız, sürekli yatırım yapıp istihdam oluşturacağız ve başardık, başaracağız.”

Taka 61’in, sevilen yemek menüsü ise şöyle:

Akçaabat Köfte, Balık, Kahvaltı, Çorbalar, Pideler, Sac Kavurma, Et Kavurma, Kuru Fasulye, Haşlama, Et ve Tavuk Çökertme, Dana ve Kuzu Izgara, Tavuk Izgara, Soğuk ve Sıcak İçecek Çeşitleri…

Neslihan ANIL (EKONOMİ SERVİSİ)

Okumaya devam et

Trendler

KÜNYE
Copyright © 2021 O Haber Neydi - Tüm Hakları Mahfuzdur.