Connect with us

Politics

Strong knowledge of WordPress, minimum one approved theme

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem the industry’s standard dummy text ever since the when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type spe has been the industry’s standard dummy text

We have covered many special events such as fireworks, fairs, parades, races, walks, awards ceremonies, fashion shows, sporting events, and even a memorial service

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate vestibulum rhoncus, dolor eget viverra pretium, dolor tellus aliquet nunc, vitae ultricies erat elit eu lacus. Vestibulum non justo fun consectetur, cursus ante, tincidunt sapien. Nulla quis diam sit amet turpis interd enim. Vivamus fauc ex sed nibh egestas elementum. Mauris et bibendum dui. Aenean consequat pulvinar luctus. Suspendisse consectetur tristique tortor

Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma – which is living with the results of other people’s

John Mehediis

Experience is over the world visit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate vestibulum Phasellus rhoncus, dolor eget viverra pretium, dolor tellus aliquet nunc, vitae ultricies erat elit eu lacus. Vestibulum non justo consectetur, cursus ante, tincidunt sapien. Nulla quis diam sit amet turpis interdum accumsan quis nec enim. Vivamus faucibus ex sed nibh egestas elementum. Mauris et bibendum dui. Aenean consequat pulvinar luctus

 • Lorem Ipsum generators on the tend to repeat.
 • If you are going to use a passage.
 • Lorem Ipsum generators on the tend to repeat.
 • Lorem Ipsum generators on the tend to repeat.
 • If you are going to use a passage.

You Might Be Interested In

 • Cheap and cheerful: Yotam Ottolenghi’s recipes for budget And healthy cooking charm of existence in this spot,
 • America’s food deserts start seeing influx of healthy foods thanks to federal funds pulvinar luctus
 • Cheap and cheerful: Yotam Ottolenghi’s recipes for budget And healthy cooking charm of existence in this spot,

Let our investment management team

We have covered many special events such as fireworks, fairs, parades, races, walks, awards ceremonies, fashion shows, sporting events, and even a memorial service.

Enjoy the menu with many selections:

 • Enjoy the menu with many selections: Available with Strawberry, Cherry, Blueberry, or Apple topping.
 • Short Stack: An order of two large, fluffy pancakes, available with fruit, nuts, or chocolate topping.
 • Malted Waffle: A large Belgian waffle made with malted batter.
 • French Toast: Three slices of Texas toast dipped in a creamy batter.

Let our investment management team

We have covered many special events such as fireworks, fairs, parades, races, walks, awards ceremonies, tsto experience the healing warmth of the ever-present sunshine,” says Ian Kerr, managing director. The white-sand beaches and tropical foliage in the heart of Negril is designed to provide a truly serene, intimate, and restorative getaway. fashion shows, sport events, and even a memorial service.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate vestibulum Phasellus rho cus, dolor eget viverra pretium, dolor tellus aliquet nunc, vitae ultricies erat elit eu lacus. Vestibulum

Amazing Beach Scenery & Relaxing Ocean Sounds

We have covered many special events such as fireworks, fairs, parades, races, walks, awards ceremonies, fashion shows, sporting events, and even a memorial service.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate vestibulum rhoncus, dolor eget viverra pretium, dolor tellus aliquet nunc,

vitae ultricies erat elit eu lacus. Vestibulum non justo fun consectetur, cursus ante, tincidunt sapien. Nulla quis diam sit ametturpis interd enim. Vivamus fauc ex sed nibh egestas elementum. Mauris et bibendum dui. Aenean consequat pulvinar luctus. Suspendisse consectetur tristique tortor

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Politics

Ukrayna, füzelerin düştüğü Polonya’daki bölgeye acil erişim talep etti

Ukrayna Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi Sekreteri Oleksiy Danilov, füzelerin düştüğü Polonya’daki bölgeye acil erişim talep etti.
Dün akşam saatlerinde Polonya topraklarına düşen füzeler dünyayı alarm durumuna geçirmesinin ardından Ukrayna, füzelerin düştüğü bölgeye acil erişim talep etti. Ukrayna Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi Sekreteri Oleksiy Danilov sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Füzenin Polonya’ya düşüşü ile ilgili ortak soruşturmayı destekliyoruz” ifadelerini kullanarak, Ukrayna’nın Rusya’nın söz konusu füzelerden sorumlu olduğuna dair iddialarına yönelik “kanıtı” teslim etmeye hazır olduğunu aktardı.
Ortaklarımızdan bunun bir Ukrayna hava savunma füzesi olduğuna dair varılan sonuca ilişkin bilgileri beklediklerini açıklayan Danilov, Ukrayna’nın Devlet Sınır Hizmeti ve Ukrayna Savunma Bakanlığı ekiplerinin patlama alanına acil erişimini talep ettiğini belirtti.
Batılı ülkeler, söz konusu füzelerin Rusya’nın dün Ukrayna’ya düzenlediği hava saldırılarına karşılık veren Ukrayna hava savunma sistemlerine ait olduğunu ve kazayla Polonya topraklarına düştüğünü ifade etmişti.
Polonya’nın güneydoğusundaki Przewodow köyüne düşen füzeler nedeniyle 2 kişi hayatını kaybetmişti.

Okumaya devam et

Politics

Zelenskiy, Rus birliklerinin çekildiği Herson’u ziyaret etti

Zelenskiy, Rus birliklerinin çekildiği Herson’u ziyaret etti

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy bugün Rus birliklerinin çekildiği Ukrayna’nın Herson kentini ziyaret ederek bölge halkına destek verdi.

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Rus birliklerinin Ukrayna’nın Herson şehrinden çekilmesinden günler sonra şehri ziyaret etti. Bölge halkına destek için gelen Zelenskiy, meydanda bulanan idari binanın önünde Ukrayna bayrağının göndere çekilmesinin ardından Ukrayna milli marşını okudu. Askerlere seslenen Zelenskiy, buraya gelen gazetecilerin askerlere benzer risk aldıklarını ifade ederek “Herson bölgesindeki durum hala çok tehlikeli” dedi. Zelenskiy, “ İnsanları desteklemek için burada olmanın ve Herson halkıyla ilgili konuşmanın gerekli olduğunu düşünüyorum. Sadece konuşmadığımızı gerçekten geri döndüğümüzü ve bayrağımızı yükselttiğimizi hissettirmeliyiz” şeklinde konuştu. NATO ve müttefiklerine teşekkürlerini ileten Zelenskiy “Biz barışa hazırız, tüm ülke için barış” açıklamasında bulundu.

Rusya’nın Herson’daki birliklerini tahliye ettiklerini ve Dnipro Nehri’nin batı yakasına çekildiklerini açıklamasından sonra cuma günü Ukraynalı birlikler şehre gelmişti. Ukrayna askerleri halk tarafından coşkuyla karşılanmış meydanda bir araya gelen halk Ukrayna bayrağı açmıştı.

Okumaya devam et

Belediyeler

AK Partili başkandan, cemevine ziyaret

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, cemevi ziyaret ederek, toplumun her kesimiyle bir ve beraber olduklarını söyledi

AYHAN GONCA
SAMSUN-
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Salıpazarı’nda bir dizi programlar gerçekleştirdi. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı ile programlarına başlayan Başkan Aksu, daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Muhtarlar Derneği, Ziraat Odası, Türk Kızılay Şube Başkanlığı ve ilçe belediye başkanlığı ziyaretlerinde bulundu. Esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden eden Aksu, Salıpazarı’ndaki günün son programını Avut Mahallesi’ne gerçekleştirdi. Burada ziyaret ettiği cemevini gezen Aksu, mahalle halkıyla da bir araya geldi. 


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Salıpazarı ilçesinde gün boyu gerçekleştirdikleri programların son derece verimli geçtiğini vurgulayan Başkan Ersan Aksu, “Teşkilat mensuplarımız ile 2023 hazırlıklarımızı değerlendirdik. Esnaf, muhtarlar ve ziraat odalarını ziyaretlerimizde Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu hem fındık fiyatlarından hem de müjdelerden ve desteklerden dolayı memnun ve mutlu olduklarını belirttiler. Cumhurbaşkanımıza teşekkür ettiler. İlçede gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde de aynı tablo ile karşılaştık. Herbir vatandaşımız, esnafımız ile gönülden sohbet ettik, taleplerini dinledik, çözüm için anında harekete geçtik. Biz milletimize hep samimi olduk, gönülden kucakladık, derdiyle dertlendik, çözmek için çalıştık, gayret gösterdik. Her biri bizleri güler yüzleri ve misafirperverlikleriyle bağırlarına bastılar. Şu gerçeği bir kez daha hatırlatmakta fayda var. AK Parti milletin partisidir. AK Parti milletin kendisidir. 2023’e de hep birlikte omuz omuza yürüyoruz” dedi. 

AVUT MAHALLESİ’NDE  CEMEVİ ZİYARETİ

Avut Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Aksu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz hafta müjdeler paylaşılmıştı. Kültür ve Turizm Bakanlığımız bünyesinde kurulacak Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığı, muhtarlıklara, derneklere, belediyelere, federasyonlara bağlı cemevlerinin tamamının yönetimini yürütecektir. Açıklanan reformlar Alevi Bektaşi vatandaşlarımıza ve ülkemize hayırlı olsun. Biz de bugün burada mahalle halkıyla bir araya geldik, cemevi ziyaretinde bulunduk. Çok samimi bir havada sohbet ettik. Vatandaşlarımızı tek tek dinledik. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Okumaya devam et

Trendler

KÜNYE
Copyright © 2021 O Haber Neydi - Tüm Hakları Mahfuzdur.